*public.site.jump_to_content*

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium

"Krisztus a jövőnk"
“A lerakott alapon kívül, amely Jézus Krisztus, mást senki nem rakhat.” (1 Kor, 3, 11)

Büszkeségeink

2024. március 21.

Idén is megemlékeztünk hajdani kiváló testnevelőről, NB I-es kézilabdázóról, kézilabda edzőről Hegedüsné Lóczi Borbáláról.

A Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnokban Tizenegyedik alkalommal rendeztük meg a középiskolás leány csapatok kézilabda tornáját. Az eseményen a címvédő Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, a rendező Andrássy csapatai mérték össze tudásukat. A torna megnyitóján Pércsi Edit igazgató helyettes méltatta Bori néni munkásságát és balesetmentes, sportszerű mérkőzéseket kívánt a játékosoknak. Sportszerű, színvonalas mérkőzéseket láthatott a kilátogató diáksereg. A harmadik helyen az EKKE, második helyen a Gárdonyi, első helyen az Andrássy végzett és vihette haza a Vándorkupát. A kupát Bori néni lánya, Hegedüs Ágnes adta át az Andrássys lányoknak és köszönte meg, hogy méltóképpen emlékeztek meg édesanyjáról. Hajrá Andrássy!!!